raf logo
raf
raf - wersja polska
raf - english version
WYBIERZ JĘZYK

Firma RAF rozpoczęła działalność w 2001 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej wyspecjalizowała się w dostarczaniu najwyższej jakości elementów znormalizowanych do budowy tłoczników, form i narzędzi specjalnych.

Od początku powstania firmy naszą dewizą była jakość dostarczanych do naszych klientów produktów dlatego nasze hasło to Przewaga dzięki Jakości za którym kryje się rygorystyczna kontrola produktów (100%) podczas przyjęcia na magazyn w Dziale Kontroli Jakości naszej firmy potwierdzona otrzymanym certyfikatem ISO 9001 oraz współpraca ze sprawdzonymi producentami posiadającymi certyfikowane systemy zarządzania jakością.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz zaangażowanie wykwalifikowanego zespołu pomoże Państwu w dokonaniu zakupu najwyższej jakości towaru za najlepszą na rynku cenę.

W naszym magazynie stale znajduje się ok. 8 tyś pozycji co pozwala na ciągłe i szybkie dostawy do naszych klientów i skrócenie czasu dostawy części do niezbędnego minimum. Posiadamy również magazyny konsygnacyjne, które umożliwiają pobieranie detali w momencie ich zapotrzebowania co umożliwia klientowi skrócenie czasu dostawy do zera. Pomimo tego asortyment magazynu stale się powiększa adekwatnie do potrzeb naszych klientów i wymagań rynku.

Dostawy towaru realizujemy za pośrednictwem firm spedycyjnych towar z magazynu wysyłany jest najpóźniej na drugi dzień po złożeniu zamówienia.

Firma RAF oferuje produkty takie jak:

A - Elementy do tłoczników:
słupy prowadzące, tuleje samosmarne z grafitem, tuleje z brązem, prowadzenia kulkowe, koszyki kulkowe z brązu, płytki ślizgowe samosmarne z grafitem.

B - Stemple i matryce:
stemple DIN 9861, stemple i matryce tnące: standardowe, kształtowe, Ball Lock.

C - Suwaki rolkowe i klinowe

D - Wypychacze:
wypychacze okrągłe, płaskie, odsadzane, tulejowe, z łbem stożkowym, wypychacze do form DIN 1530 hartowane i azotowane.

E - Mocowania i transport:
elementy transportowe: czopy VDI 3366, uchwyty i sworznie: BMW, FIAT, RENAULT, śruby pasowane, śruby pasowane z tulejką, śruby z łbem walcowym, kołki walcowe z gwintem, tulejki wiertarskie.

F - Sprężyny:
sprężyny z drutu o przekroju prostokątnym ISO10243, sprężyny z drutu okrągłego, sprężyny poliuretanowe (elastomery), wałki poliuretanowe (elastomery), odklejacze sprężynowe.

G - Sprężyny gazowe:
najwyższej jakości sprężyny gazowe SPECIAL SPRINGS.

H – Stal precyzyjna:
najwyższej klasy blachy i folie kalibrowane stalowe, z brązu lub mosiądzu w postaci taśm lub arkuszy oferowanych w szerokiej gamie wymiarów. Do zastosowań w budowie maszyn i narzędzi specjalnych.

I - Elementy do form:
słupy prowadzące, tuleje prowadzące, tuleje samosmarne z grafitem, płytki samosmarne z grafitem, tuleje wtryskowe i inne.


Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm:

VOESTALIPNE – wysokiej jakości części do tłoczników: tuleje ślizgowe brąz + grafit, płytki ślizgowe brąz + grafit, listwy ślizgowe brąz + grafit i inne.

OMCR – wysokiej jakości części do tłoczników wg norm firm samochodowych: Audi, VW, BMW, Fiat, Ford, GM, Opel, Peugeot, Citroen, Renault oraz elementy transportowe.

H+S – wysokiej jakości folie i blachy stalowe kalibrowane w szerokiej gamie wymiarów i formatów oraz wielu rodzajach materiałów: stali węglowej, hartowanej stali nierdzewnej, stali nierdzewnej walcowanej i mosiądzu do zastosowania w budowie narzędzi i maszyn.

SPECIAL SPRINGS – najwyższej jakości sprężyny z drutu o przekroju prostokątnym ISO10243, sprężyny z drutu okrągłego oraz najwyższej klasy sprężyny gazowe.

GUTHLE – technika mocowania i wymiany tłoczników.

AMF – najwyższej jakości systemy mocowania form i tłoczników:
mechaniczne: łapy dociskowe, podpórki, śruby teowe, podkładki, nakrętki i inne, hydrauliczne, magnetyczne.


Nasi partnerzy:
 
amf guthle h+s kern omcr special springs voestalpine