raf logo
raf
raf - wersja polska
raf - english version
WYBIERZ JĘZYK

Od początku istnienia największa wartość dla Nas stanowi najwyższa jakość produktów przez Nas dostarczanych.
PRZEWAGA DZIEKI JAKOŚCI jako nasze motto jest potwierdzane codziennie w dziale kontroli jakości i pomiarów produktów.

Szeroki wachlarz asortymentu dostępnego w magazynie skraca czas oczekiwania na dostawy, a bardzo dobry stosunek ceny do własności użytkowych produktów czyni naszą ofertę najbardziej korzystną dla Klienta.

Nasze produkty to asortyment elementów znormalizowanych do konstrukcji tłoczników wykrojników i form, są to elementy prowadzące, bezobsługowe elementy ślizgowe, elementy precyzyjne takie jak stemple i matryce, najwyższej jakości sprężyny naciskowe śrubowe ISO 10243 oraz sprężyny gazowe o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, napędy boczne – klinowe i rolkowe, elementy poliuretanowe oraz folie stalowe precyzyjne.

Jakość produktów przez Nas dostarczanych dla Klienta jest dla Nas najważniejsza ponieważ, to od niej zależy precyzja i żywotność narzędzia w którym pracują.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

SPRĘŻYNY GAZOWE
W części "G" znajdują się m.in.: sprężyny gazowe (mini, standardowe, konwencjonalne, kompaktowe, power, z powolnym powrotem, o niskiej kompresji), elementy mocowania sprężyn gazowych. Jeżeli jesteś zainteresowany produktem: sprężyny gazowe to zapraszamy do działu "G".

ELEMENTY DO TŁOCZNIKÓW
W części "A" znajdują się elementy do tłoczników. Oto niektóre elementy jakie można znaleźć w elementach do tłoczników: słup prowadzący, tuleja prowadząca, koszyk kulkowy, płytki samosmarne, prowadnica pryzmowa, pierścień i zaczepy mocujące.

SPRĘŻYNY DO TŁOCZNIKÓW
Część "F" poświęcona jest sprężynom do tłoczników. Część ta zawiera m.in: sprężyny do: tłoczników, elastomerowe, wałki elastomerowe, podkładki dla sprężyn elastomerowych, odklejacze elastomerowe.

WYPYCHACZE
W części "D" przedstawiliśmy wypychacze. W tej części znajdują się m.in.: wypychacz (azotowany, typu fiat, odsadzany, płaski, z łbem stożkowym, tulejowy).

SŁUP PROWADZĄCY, TULEJA PROWADZĄCA
W części "A" naszego katalogu znajdują się także słupy prowadzące i tuleje prowadzące. Wszystkie osoby zainteresowane produktem: słup prowadzący lub tuleja prowadząca prosimy o zapoznanie się z ofertą w dziale "A" czyli elementy do tłoczników.

Nasza oferta jest stale uaktualniana.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz do kontaktu z firmą RAF pod numerem
tel. +48 33 / 827-16-00Opis strony: sprężyny gazowe, elementy do tłoczników, sprężyny do tłoczników, wypychacze oraz słupy i tuleje prowadzące.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem m.in. sprężyn gazowych, sprężyn do tłoczników, słupów i tuleji prowadzących to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy RAF.


Nasi partnerzy:
 
amf guthle h+s kern omcr special springs voestalpine