raf logo
raf
raf - wersja polska
raf - english version
WYBIERZ JĘZYK


SUWAKI ROLKOWE I KLINOWE

SUWAKI OMCR
OMCR od ponad 10 lat poszerza swoje doświadczenie w projektowaniu i produkcji napędów bocznych, zapewniając przy tum szeroki wachlarz geometrii oraz wymiarów, pozwala to na spełnienie prawie wszystkich wymagań technicznych.
Wśród wszystkich produktów należy wyróżnić suwaki STAR CAM SERIES, które zapewniają najlepsze osiągi w produkcji.

SUWAKI SERII STANDARD
Jednostki OMCR Serii Standard uzupełniają szeroki wachlarz suwaków. Oferowane są jako jednostki podwieszane oraz montowane w płycie narzędzia. Najbardziej odpowiednia jednostka może zostać wybrana spośród dużej gamy w zależności od potrzeb konstrukcyjnych oraz wymaganych osiągów. Jakość, niezawodność oraz dostępność to największe zalety tej linii doskonałych produktów.

SUWAKI SERII SPECIAL
Dzięki zdobytemu doświadczeniu w produkcji suwaków, OMCR jest w stanie projektować i budować jednostki specjalne oraz wielokrotne, w oparciu o dokumentację techniczną dostarczona przez klienta, aby dokładnie spełnić wszystkie możliwe wymagania techniczne. Co więcej jest także możliwość wykonania dodatkowych zmian w zakresie konstrukcji jednostek znormalizowanych.

SUWAKI KLINOWE OMCR CHD
Suwaki klinowe CHD należące do serii Star Cam to najlepszej jakości produkty, gwarantujące niezawodną pracę, przeznaczone do mechanizacji tłoczników. Ze względu na niespotykaną trwałość i niezawodność nadają się przede wszystkim do produkcji wielkoseryjnej. Dzięki wyjątkowo szerokiej gamie zapewniają dobre dopasowanie do wszelkich potrzeb klienta. Dostępne są modele o kącie roboczym od 0o do 65o (przeskok co 5o), sile roboczej od 60 do 645 kN i szerokości ślizgu od 50 do 300 mm. Powrót do pozycji wyjściowej zapewnia sprężyna zwojowa lub gazowa w zależności od potrzebnej siły.
SUWAKI KLINOWE OMCR CHV
Modele serii CHV to produkty z najwyższej półki. Zapewniają dużą siłę roboczą i powrotną przy bardzo kompaktowych rozmiarach. Dzięki wykorzystaniu do produkcji materiałów najwyższej jakości o podwyższonej wytrzymałości są odporne na nierównomierny rozkład siły zapewniając przy tym świetną precyzję tłoczenia i wykrawania. W suwakach CHV zastosowano znormalizowane elementy ślizgowe VDI3357 oraz specjalną konstrukcję umożliwiającą wyjęcie sprężyny gazowej pod ciśnieniem co zapewnia niebywałą łatwość w konserwacji i skraca przestój urządzenia do minimum. Napędy te dostępne są o kącie od 0o do 75o (przeskok co 5o), sile roboczej od 136 do 1202 kN oraz szerokości ślizgu od 60 do 600 mm.
SUWAKI KLINOWE OMCR CLB
Napędy boczne CLB to produkty o rewelacyjnym stosunku wydajności do ceny oraz szerokiej gamie wymiarów. Firma OMCR wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu skonturowała 5 modeli napędów o szerokości od 200 do 600 mm, kącie pracy od 0o do 60o zapewniając przy tym siłę od 302 do 865 kN. Powrót do pozycji wyjściowej zapewnia sprężyna zwojowa lub gazowa w zależności od potrzebnej siły.
SUWAKI KLINOWE OMCR CHK
Jednostki serii CHK to suwaki podwieszane, przeznaczone do średnich obciążeń. Różnią się od serii CLK zastosowaniem prowadnicy w kształcie litery V na prowadniku w celu podniesienia precyzji działania. Dostępne są trzy modele o kącie roboczym od 0o do 70o (stopniowane co 5 lub 10), sile od 58 do231kN oraz szerokości 65, 100, 200mm. Pozycję wyjściową zapewnia sprężyna zwojowa.
SUWAKI KLINOWE OMCR CHR
Suwak podwieszany, przeznaczony do wysokich obciążeń. Sześć rodzajów o kącie roboczym od 0 do 60 stopni (dostępnych co 5), sile od 90 do 521KN. Stworzone zgodnie z normami NAAMS, zostały wyposażone w akcelerator redukujący hałas podczas pracy (dostępny od szerokości 165mm). Powrót zapewnia sprężyna zwojowa lub gazowa.
SUWAKI KLINOWE OMCR CHY
Dziewięć modeli suwaków podwieszanych serii CHY, przeznaczonych do zaginania i wykonywania otworów w zakresie od 0o do 75o oraz sile 79 do 473kN. Dostępne są w szerokościach od 70 do 400mm. Ekstrakcja do pozycji początkowej przyje dynie za pomocą sprężyny gazowej.
SUWAKI KLINOWE OMCR CLC
Suwak podwieszany do średnich obciążeń. Cztery wersje o kącie od 0 do 70 stopni (stopniowanych co 5), sile od 41 do 140kN i szerokości od 50 do 150mm. Powrót odbywa się przy pomocy sprężyny zwojowej.
SUWAKI KLINOWE OMCR CLD
Jednostka CLD to najmniejszy i najbardziej kompaktowy suwak, przeznaczony do wykonywania otworów. Dostępny w zakresie pracy od 0o do 89o (dostępnych co 5) siły od 31kN. Powrót tylko za pomocą sprężyny zwojowej.
SUWAKI KLINOWE OMCR CLF
CLF to suwak do średnich obciążeń przeznaczony do otworowania i zaginania. Dostępny o siłach od 116 do 192kN. Powrót do pozycji wyjściowej zapewnia wzmacniana sprężyna zwojowa.
SUWAKI KLINOWE OMCR CLK
Jednostki dziurujące do średnich obciążeń, dostępne w 3 wariantach o kacie roboczym od 0o do 70o (dostępne co 5o), sile od 39 do 231kN oraz szerokości ślizgu od 60 do 200mm. Sprężyna zwojowa zapewnia powrót do pozycji startowej.
SUWAKI KLINOWE OMCR DLC-DLCA
Jednostki przeznaczony do wykonywania otworów jak i zaginania materiału. Siedem wariantów o sile od 30 do 189kN. Szerokość ślizgu 52 do 300mm, kąt roboczy 0o dla szerokości 52, 200, 250, 300, a od 0o do 20o dla szerokości 65, 100, 150. Ekstrakcja za pomocą sprężyny zwojowej.
SUWAKI KLINOWE OMCR DLD
Jednostki serii DLD to suwaki montowane bezpośrednio w narzędziu, przeznaczone tylko do otworowania pod średnimi obciążeniami. Dwa warianty o sile 40 i 79kN, szerokości 52 do 90mm. Kąt roboczy 0o dla szerokości 20mm i 0o do 15o dla szerokości 90mm. Sprężyna zwojowa zapewnia powrót do pozycji początkowej.
SUWAKI KLINOWE OMCR DHC
Suwaki wykonane ze sferoidalnego żeliwa przeznaczone do pracy pod dużymi obciążeniami, do wykonywania otworów jak i zaginania trudnych materiałów. Cechują się prostotą obsługi i łatwością konserwacji dzięki zastosowaniu ślizgowych elementów samosmarujących. Siedem modeli, siły od 38 do 480kN. Szerokości ślizgów od 52 do 400mm. Kąty robocze 0o dla szerokości 52, 200, 250, 300 i 400, od 0o do 20o (stopniowane co 5o) dla szerokości 65, 100, 150mm. Powrót do pozycji wyjściowej za pomocą sprężyny zwojowej lub gazowej w zależności od potrzeb.
SUWAKI ROLKOWE OMCR CRX
Suwaki CRX to rodzina napędów rolkowych, dzięki swoim minimalnym rozmiarom pozwalają wykonywać bardzo precyzyjne elementy. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań (znormalizowany klin prowadzący) oraz możliwości dowolnego ustawienia kąta pracy od -15o do 50o umożliwiają dziurowanie w różnych kierunkach. Siła od 76 do 258 kN oraz szerokość ślizgu od 98 do 240 mm, łatwość w montażu oraz konserwacji sprawiają, że napędy z rodziny CRX są jednymi z najbardziej wydajnych i elastycznych rozwiązań na rynku.

 
 
 


Nasi partnerzy:
 
amf guthle h+s kern omcr special springs voestalpine